Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Proje Detayları

  • FİRMA:
    Mega Kırım Yıkım ve Moloz İşleri
  • İlçe:
  • İl:
    İstanbul

Proje Açıklaması:

Firmamız tarafından ev, işyeri, okul, fabrika, hastane gibi aklınıza gelebilecek tüm yapılar için tadilat ve dekorasyon hizmeti verilmektedir. Bu tür yerlerde yapmak istediğiniz tadilatlar için bizi aramanız yeterli. Tadilat sonrası mekânın nasıl olması gerektiğine karar vererek firmamızı bilgilendireceğiniz gibi tadilat sonrası yapılacak değişiklikler hakkında yetkiyi firmamıza da bırakabilirsiniz.
Siz Söyleyin, Biz Yapalım
Tadilat yaptırmak için bizi tercih etmeniz halinde iç mimarımız ile hizmetinizdeyiz. Siz tadilat yaptırma amacınız ve tadilat sonrası görmek istediklerinizi bize bildirmeniz halinde iç mimarlarımız istekleriniz doğrultusunda size en ideal projeyi çizecektir. Mesela mutfak ya da banyonuzu yenilemek isteyebilirsiniz. Bu durumda eski hali incelenir ve hatalar tespit edilir. Yeni halinde bu hatalar silinerek yerine daha kullanışlı ve estetik olanlar önerilir. yapılacak olan değişiklikler, mimarımız tarafından istekleriniz doğrultusunda projeye aktarılır. Bu projeyi görerek onay verebilir ya da bazı değişiklikler yapılmasını isteyebilirsiniz. Unutmayın, bu sizin kararınız ve tüm süreç sizin isteklerinize göre işleyecektir.
Mekanın Özelliklerine Göre Tadilat
Mekanın kullanım amacına göre, tadilatlar gerçekleştirilmektedir. Mesela hastane gibi hasta, yaşlı ve aciz insanların gelmesi muhtemel yerlerde onların hayatlarını kolaylaştıracak ve insan sağlığı açısından risk taşımayacak tadilatlar yapılmaktadır. Ya da okul gibi küçüklerin bulunduğu yerlerde güvenlik en önemli ihtiyaçtır ve tadilatlar buna göre yapılmaktadır. Tadilatlar esnasında bu tür ince ama önemli olan ayrıntılar nazara alınarak projeler şekillendirilmektedir.
İç Mimar Hizmeti
Dekorasyon yaptırmak için bizi tercih eden müşterilerimiz doğru adrestesiniz. Yeni bir ev mi aldınız, evinizin dekorasyonundan mı sıkıldınız, işyerinizi kurumsal bir hale mi getirmek istiyorsunuz, yeni açacağınız ofisiniz zevklerinizi mi yansıtmalı? İşte tüm bu sorular ve çok daha fazlasına iç mimarlarımız sizim için çizdikleri projeler ile yanıt veriyorlar.
Dekorasyon yaptırmak için karar verdiyseniz iç mimarımız ile birlikte uygulama yerinde bir keşif yaparak müşterinin istekleri mekan üzerinde teyit edilir. Kullanılacak eşyalar, ortamda yansıtılacak olan ambians ve tema karşılıklı olarak konuşulur ve kararlaştırılır. Bundan sonra yapılacak olan en önemli iş iç mimar tarafından projelerin çizilmesidir.
Çizilen projeler müşteri tarafından değerlendirilir ve dekorasyon önerilerinde bulunup, değişiklikler talep edebilir. Bu tür değişiklikler yapıldıktan sonra ise icraat aşamasına geçilir.
Profesyonel Hizmet
Tadilat ve dekorasyon işleri bir çok farklı işin birlikte yürütüldüğü kapsamlı bir iştir. Bu yüzden her iş kendi alanında uzman olan ustalar tarafından yapılmaktadır. Mesela duvar kırma ustası, fayans döşeme ustası, boya badana ustası gibi bir çok farklı ustaya ihtiyaç vardır. Tüm bu ustalar firmamız bünyesinde uzun yıllardır çalışan deneyimli, alanında bilgili ve işinde uzman kişilerdir. Bu sayede işiniz profesyonel bir şekilde yürütülür.
Tadilat İşleri
Firmamız tarafından yapılacak olan her türlü tadilat işi, işinde uzman olan ustalar tarafından profesyonelce yerine getirilir. Yapının eski halinin yıkımından tutun da yeni halinin teslimat aşamasına gelene kadar yapılacak olan tüm işler firmamız tarafından, firmamızın gözetim ve denetimi altında yapılmaktadır.
Tadilat aşamasındaki işlerin yapılması belirli bir sıra ve düzen içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sayede tadilatın en kısa sürede bitmesi ve profesyonelce yapılması amaçlanır.
Titiz İşçilik
Tadilat ve dekorasyon esnasında yapılan işlerin tamamı titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Tadilat işi kırma, yıkma, döşeme, boya, badana gibi bir çok işi gerektirir ve bu işlerin hepsi de maalesef ki kir, toz oluşturan işlerdendir. İşte firmamız titizlikle ve tertemiz çalışarak sizi büyük dertten kurtaracaktır. 

Hemen İletişime Geçin

Hızlı iletişim için lütfen tıklayınız.